Мета правового виховання: створення умов для виховання майбутнього громадянина правової держави.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ НАШОЇ РОБОТИ З ДІТЬМИ З ПРАВОВОЇ КУЛЬТУРИ:
  • допомогти кожній дитині проявити свою індивідуальність, разом з тим показати як унікальність, так і рівність кожної дитини;
  • вчити толерантно спілкуватися один з одним;
  • виховувати вміння мати свою точку зору та з повагою відноситись до думок інших; формувати уявлення про основні потреби дитини (здоров’я, житло, їжа, відпочинок);
  • заохочувати дітей до знань про родинні стосунки, особливості різних народів світу, формування розуміння важливості миру в суспільстві.
Основними принципами реалізації програми по правовому вихованню є систематичність роботи по правовому вихованню, взаємозв'язок із заняттями з розвитку мовлення, ознайомлення з навколишнім світом, музичного виховання, вільної, ігровою, театралізованою діяльністю.

АЛЕ НАЙВАЖЛИВІША СКЛАДОВА, ЯКА ПРАВОВУ КУЛЬТУРУ ДИТИНИ- ЦЕ ПРАВОВА КУЛЬТУРА ДОРОСЛИХ ТА ЇХ ВІДПОВІДНА ПОВЕДІНКА. САМЕ ТОМУ РОБОТА З РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ ПО ПРАВОВОМУ ВИХОВАННІ ДОШКІЛЬНЯТ РОЗПОДІЛЕНА НА ТРИ ЕТАПИ:

• І. Робота з колективом ДНЗ
  • ІІ. Робота з підвищення правової культури батьків