Працівники закладу дошкільної освіти "ВЕДМЕДИК" щиро вітають Вас на нашому сайті!

Ми раді знайомству з Вами!

Наш заклад дошкільної освіти забезпечує умови для всебічного розвитку дитини, соціальну адаптацію та інтеграцію в оточуючому середовищі

Оточують дітлахів жваві, яскраві, хвилюючі стосунки, активні дії зі словом, музикою, художньою діяльністю, фізкультурними вправами, казкою, грою.

Тут ми всі разом:
• вчимося берегти своє здоров'я;
• жити в гармонії з собою та світом;
• вчимося позитивної самооцінки та відповідальності;
• формуємо почуття власної гідності;
• піклуємось про розвиток тіла і розуму, навчаємо дітей основам добра і краси.
У нас працюють досвідчені педагоги, практичний психолог, вчитель дефектолог які в атмосфері доброзичливості, поваги до малят проводять з ними ігри-заняття з народознавства, ознайомлення з живописом, малювання, художньої літератури, музики і співів, навчаються танцям, вчаться лічити та читати, дають знання з валеології, екології, з протипожежної безпеки та правил дорожнього руху, правової освіти, вчать спілкуватися рідною мовою, налагоджувати стосунки з однолітками в колективі. Використовують в своїй роботі театралізовану діяльність, розвиваючі та творчі ігри, інноваційні технології тощо.

Ми переконані, що…

* немає нездібних - є ті, хто опановує по-іншому!

* немає імпульсивних - є безпосередні !

* немає повільних - є розважливі!

* немає ледачих - є розслаблені!

* немає боязких - є обережні!

* немає незрілих - є ті, які розквітають пізно!

* немає дратівлих - є чутливі!

* немає впертих - є наполегливі

ми чекаємо на ВАС!!!

/Files/images/IMG_20230605_102619_333.jpg