Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №255 комбінованого типу Харківської міської ради» знаходиться за адресою: м. Харків, провулок Пластичний, 2-А, електронна адреса: dnz255V@gmail.com, сайт: dnz255edu.kh.ua

Дошкільний навчальний заклад розпочав свою діяльність у грудні 1967 року, побудований за власним проектом, розрахований на 75 дітей. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам.
Територія закладу становить 0,75 га, огороджена та утримується в задовільному стані, використовується за призначенням. /Files/images/CIMG4417.JPG /Files/images/CIMG4420.JPG /Files/images/CIMG6255.JPGДля реалізації освітнього процесу в закладі наявні 4 групових приміщення (3 – для дітей дошкільного віку, 1 – для дітей раннього віку), прогулянкові майданчики.

/Files/images/CIMG6349.JPG /Files/images/CIMG6351.JPG

Кожна група укомплектована меблями: столами, стільцями, шафами для одягу, ліжками для кожної дитини; шафами для дидактичного матеріалу столами, стільцями для педагогічних працівників, ігровими куточками, а також іграшками та дидактичним матеріалом.Ігрові та спортивний майданчики, обладнання підтримуються у задовільному, безпечному стані.
Зроблено капітальний ремонт пральні

/Files/images/CIMG6461.JPG /Files/images/CIMG6462.JPG