Підписатися на RSS

Історія
дошкільного закладу
«ВЕДМЕДИК»

/Files/images/oformlenie/mishka2.jpg . Історія дошкільного закладу № 255 розпочалася у 1964 році, коли фабрика спортивних виробів «Динамо» збудувала для дітей своїх працівників типову двоповерхову будівлю, розраховану на 80 місць.

. Особливу привабливість будові надає розташований зблизька зелений оазис невеличкого парку «Юність» з його джерельцем чистої питної води. Вдале розташування зеленої зони поблизу дитячого садка і досі дозволяє вихованцям проводити прогулянки серед живої природи, де можна послухати співи птахів, пограти на зеленій галявині, помилуватися різними породами дерев і, навіть, поспостерігати за спритною білочкою.

. Першою завідувачкою установи до 1977 року була Марія Григорівна Аненкова, яка разом з педагогами Красинською Ніною Григорівною, Кашкарьовою Валентиною Володимирівною, Телепньовою Ольгою Григорівною, Свєтличною Галиною Олексіївною доклали багато зусиль для утворення затишного, привабливого середовища як в приміщенні закладу, так і на ігрових ділянках.

.

.

. /Files/images/oformlenie/medved.jpg З 1977 по 1991 рік, коли дошкільним закладом завідувала Колесник Людмила Олександрівна, була суттєво укріплена матеріально-технічна база установи: з’явилися нові сучасні меблі, цікаві дидактичні посібники.

. Галина Олексіївна Сухоставська, яка завідувала садочком з 1991 по 1996 рік, згуртувала колектив педагогів, для яких робота вихователя була не лише спеціальністю, а й покликанням, позовом серця. Це Мартинова Ніна Анатоліївна, Височина Ірина Олексіївна, Бойцова Надія Василівна, Герасименко Наталія Львівна.

. З серпня 1996 року відомчий ясла-садок № 255 фабрики спортивних виробів «Динамо» було передано у комунальну власність міста. З цього періоду завідує закладом Ірина Миколаївна Краковська, фахівець з великим педагогічним досвідом, Відмінник освіти України. З вересня 1997 року дошкільний навчальний заклад отримав статус санаторного для дітей з первинними проявами туберкульозної інфекції, що наклало на педагогічний колектив суттєво більшу відповідальність за збереження та зміцнення здоров’я малят.

. Основним завданням роботи колективу стало якісне здійснення фізкультурно-оздоровчої та лікувально-профілактичної роботи.

. Вихователі Височина Ірина Олексіївна, Сухоставська Галина Олексіївна, Гридчина Віта Володимирівна, Музичка Наталія Василівна, лікар Островська Доллі Олександрівна, практичний психолог Плаксіна Ірина Михайлівна прийняли активну участь у розробці та втіленню у практику «Комплексу системного лікування та оздоровлення дітей», завдяки чому захворюваність дітей за останні 3 роки не збільшується, залишається на рівні середніх показників по Ленінському району та місту, а відвідуваність дорівнює 75%-77%. Колектив працівників вважає садочок своєю другою домівкою, тому кожен прагне привнести у створення затишку приміщення частку своєї фантазії і душі.

. Якісний догляд за дітьми та належна підготовка їх до навчання у школі створили позитивний імідж закладу серед мешканців мікрорайону.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.